2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla Instytutu Farmakologii im. Jerzego Maja Polskiej Akademii Nauk w Krakowie przy ul. Smętnej 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla Instytutu Farmakologii im. Jerzego Maja Polskiej Akademii Nauk w Krakowie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne do punktów odbioru energii Zamawiających. Niniejsze zamówienie nie obejmuje usług dystrybucji energii elektrycznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: IF/ZP-13/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001