689176-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden – Świadczenie usług w zakresie wykonywania prac konserwacyjnych, drobnych – bieżących napraw oraz prowadzenia pogotowia technicznego w zasobach administrowanych przez ZGM Toruń.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług w zakresie wykonywania prac konserwacyjnych, drobnych – bieżących napraw oraz prowadzenia pogotowia technicznego w zasobach administrowanych przez ZGM Toruń.
BeschreibungŚwiadczenie usług w zakresie wykonywania prac konserwacyjnych, drobnych – bieżących napraw oraz prowadzenia pogotowia technicznego w administrowanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Toruniu gminnych budynkach mieszkalnych i użytkowych oraz w gminnych pomieszczeniach tymczasowych, lokalach mieszkalnych, socjalnych i użytkowych usytuowanych w budynkach wspólnot mieszkaniowych. Szczegółowy zakres czynności objętych usługą oraz adresy nieruchomości objętych usługą wskazano w załącznikach do SWZ.
Interne KennungZP-52/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001