68930-2026 - Ergebnis
Tschechien – Transport von Haushaltsabfällen – Svoz a likvidace objemného odpadu z provozoven ČP
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSvoz a likvidace objemného odpadu z provozoven ČP
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je svoz a likvidace objemného odpadu z provozoven zadavatele po celé ČR. Veřejná zakázka (VZ) je rozdělena na 7 částí: část č. 1 VZ – jižní Čechy část č. 2 VZ – západní Čechy část č. 3 VZ – severní Čechy část č. 4 VZ – východní Čechy část č. 5 VZ – jižní Morava část č. 6 VZ – severní Morava část č. 7 VZ – Praha.
Vorherige Bekanntmachung463924-2023
Interne Kennung320230085
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0003
TitelSvoz a likvidace objemného odpadu z provozoven ČP - část č. 3 VZ – severní Čechy
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je svoz a likvidace objemného odpadu z provozoven zadavatele v oblasti severní Čechy.
Interne Kennung320230085 - 3
LosLOT-0001
TitelSvoz a likvidace objemného odpadu z provozoven ČP - část č. 1 VZ – jižní Čechy
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je svoz a likvidace objemného odpadu z provozoven zadavatele v oblasti jižní Čechy.
Interne Kennung320230085 - 1
LosLOT-0007
TitelSvoz a likvidace objemného odpadu z provozoven ČP - část č. 7 VZ – Praha
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je svoz a likvidace objemného odpadu z provozoven zadavatele v oblasti Praha.
Interne Kennung320230085 - 7
LosLOT-0002
TitelSvoz a likvidace objemného odpadu z provozoven ČP - část č. 2 VZ – západní Čechy
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je svoz a likvidace objemného odpadu z provozoven zadavatele v oblasti západní Čechy.
Interne Kennung320230085 - 2
LosLOT-0004
TitelSvoz a likvidace objemného odpadu z provozoven ČP - část č. 4 VZ – východní Čechy
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je svoz a likvidace objemného odpadu z provozoven zadavatele v oblasti východní Čechy.
Interne Kennung320230085 - 4
LosLOT-0005
TitelSvoz a likvidace objemného odpadu z provozoven ČP - část č. 5 VZ – jižní Morava
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je svoz a likvidace objemného odpadu z provozoven zadavatele v oblasti jižní Morava.
Interne Kennung320230085 - 5
LosLOT-0006
TitelSvoz a likvidace objemného odpadu z provozoven ČP - část č. 6 VZ – severní Morava
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je svoz a likvidace objemného odpadu z provozoven v oblasti severní Morava.
Interne Kennung320230085 - 6