689304-2025 - Ergebnis
Tschechien – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – „FVE v obci Obecnice“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„FVE v obci Obecnice“
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka instalace fotovoltaických elektráren v obci Obecnice, a to: • FVE OÚ Obecnice – jedná se o novou výstavbu fotovoltaické elektrárny o min. výkonu 21,6 kWP • FVE Obecnice fara – jedná se o novou výstavbu fotovoltaické elektrárny o min. výkonu 9,6 kWP • FVE Obecnice spolkový dům – jedná se o novou výstavbu fotovoltaické elektrárny o min. výkonu 13,6 kWP • FVE ZŠ Obecnice – jedná se o novou výstavbu fotovoltaické elektrárny o min. výkonu 30 kWP • FVE MŠ Obecnice – jedná se o novou výstavbu fotovoltaické elektrárny o min. výkonu 20 kWP Celkový instalovaný výkon bude činit min. 94,8 kWp.
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
LosLOT-0001