68935-2026 - Ergebnis
Tschechien – Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste – DNS - Přeprava odsouzených z věznic na pracoviště ČP a zpět
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS - Přeprava odsouzených z věznic na pracoviště ČP a zpět
BeschreibungZavedení dynamického nákupního systému (dále též „DNS“). DNS je časově neomezený a otevřený po celou dobu svého trvání všem dodavatelům. Předmětem dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS je zajištění přepravy odsouzených. DNS je rozdělen do 5 kategorií dle regionů: kategorie č. 1 – Jihozápadní Čechy, kategorie č. 2 – Praha, kategorie č. 3 – Severovýchodní Čechy, kategorie č. 4 – Severní Morava, kategorie č. 5 – Jižní Morava. Další podrobnosti viz Zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung777318-2023
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
5. Los
LosLOT-0005
Titelkategorie č. 1 – Jihozápadní Čechy
Beschreibungzajištění přepravy odsouzených v regionu Jihozápadní Čechy
Interne Kennungkategorie č. 1 – Jihozápadní Čechy
LosLOT-0009
Titelkategorie č. 4 – Severní Morava
Beschreibungzajištění přepravy odsouzených v regionu Severní Morava
Interne Kennungkategorie č. 4 – Severní Morava
LosLOT-0008
Titelkategorie č. 3 – Severovýchodní Čechy
Beschreibungzajištění přepravy odsouzených v regionu Severovýchodní Čechy
Interne Kennungkategorie č. 3 – Severovýchodní Čechy