689369-2025 - Wettbewerb
Polen – Medienspeicher- und -lesegeräte – Modernizacja infrastruktury teleinformatycznej Gminy Olsztyn - Rozbudowa środowiska backupowego o dodatkową przestrzeń
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja infrastruktury teleinformatycznej Gminy Olsztyn - Rozbudowa środowiska backupowego o dodatkową przestrzeń
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje rozbudowę obecnego u Zamawiającego urządzenia backupowego DD6900 oraz DD6400, o dodatkową przestrzeń dyskową wraz z wymaganymi licencjami oraz z instalacją. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do wzoru umowy stanowiącej Załącznik nr 8 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensDziałając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320), Zamawiający skraca termin składania ofert w niniejszym postępowaniu do 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, z uwagi, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu jest uzasadnione. W odniesieniu do powyższego Zamawiający wskazuje, że przedmiot zamówienia był już objęty postępowaniem nr CIUWO.232.16.2025, w którym jedyna złożona oferta została odrzucona na podstawie art. 266 ust. 1 pkt 14) ustawy Pzp, z uwagi na nieprawidłowe wniesienie wadium, co skutkowało koniecznością unieważnienia postępowania zgodnie z art. 255 pkt 2) ustawy Pzp. Z uwagi na konieczność zapewnienia ciągłości i bezpieczeństwa pracy systemów informatycznych oraz mając na uwadze, że zakres Opisu Przedmiotu Zamówienia w przedmiotowym (ponownie ogłaszanym) postępowaniu pod nr CIUWO.232.23.2025 nie uległ istotnym zmianom, Zamawiający uznaje za zasadne skrócenie terminu składania ofert. Opóźnienie w realizacji zamówienia może skutkować poważnymi konsekwencjami organizacyjnymi i technicznymi, w tym ryzykiem zakłócenia funkcjonowania systemów informatycznych.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelModernizacja infrastruktury teleinformatycznej Gminy Olsztyn - Rozbudowa środowiska backupowego o dodatkową przestrzeń.
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje rozbudowę obecnego u Zamawiającego urządzenia backupowego DD6900 oraz DD6400, o dodatkową przestrzeń dyskową wraz z wymaganymi licencjami oraz z instalacją.. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do wzoru umowy stanowiącej Załącznik nr 8 do SWZ.