689408-2025 - Ergebnis
Polen – Computerzubehör – Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek organizacyjnych Politechniki Częstochowskiej (3 zadania)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego dla jednostek organizacyjnych Politechniki Częstochowskiej (3 zadania)
BeschreibungDostawa sprzętu komputerowego dla jednostek organizacyjnych Politechniki Częstochowskiej (3 zadania) zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung515724-2025
Interne KennungRZ-DZP.261.10.2025.MM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa ,monitora, klawiatury i myszy dla Biura Prawnego
BeschreibungDostawa ,monitora, klawiatury i myszy dla Biura Prawnego zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ
Interne KennungCzęść 1
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelDostawa 8 komputerów przenośnych dla Katedry Metalurgii i Technologii Metali
BeschreibungDostawa 8 komputerów przenośnych dla Katedry Metalurgii i Technologii Metali zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ
Interne KennungCzęść 2
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0003
TitelDostawa wydajnej obliczeniowej stacji roboczej przeznaczonej do uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji dla Wydziału Budownictwa
BeschreibungDostawa wydajnej obliczeniowej stacji roboczej przeznaczonej do uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji dla Wydziału Budownictwa zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ
Interne KennungCzęść 3
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör