2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej obejmująca kompleksowy przesył lub dystrybucję energii elektrycznej oraz sprzedaż energii elektrycznej dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej obejmująca kompleksowy przesył lub dystrybucję energii elektrycznej oraz sprzedaż energii elektrycznej dla niżej wymienionych punktów odbioru Zamawiającego: Nr 1 - Wojewódzki Szpital Zespolony Elbląg ul. Królewiecka 146, PZ Klinika T-3005. A/ Przyłącze 1. Pole nr 19, część abonencka. B/ Przyłącze 2. Pole nr 10, część abonencka. Nr 2 - Wojewódzki Szpital Zespolony Elbląg ul. Królewiecka 146. Biuro-Warsztat 82-300 Elblągu ul. Elizy Orzeszkowej 6. Nr 3 - Wojewódzki Szpital Zespolony Elbląg ul. Królewiecka 146, Punkt Ratownictwa Medycznego 82-340 Tolkmicko ul. Sportowa 1.
Interne Kennung: 54/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0064
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej obejmująca kompleksowy przesył lub dystrybucję energii elektrycznej oraz sprzedaż energii elektrycznej dla niżej wymienionych punktów odbioru Zamawiającego: Nr 1 - Wojewódzki Szpital Zespolony Elbląg ul. Królewiecka 146, PZ Klinika T-3005. A/ Przyłącze 1. Pole nr 19, część abonencka. B/ Przyłącze 2. Pole nr 10, część abonencka. Nr 2 - Wojewódzki Szpital Zespolony Elbląg ul. Królewiecka 146. Biuro-Warsztat 82-300 Elblągu ul. Elizy Orzeszkowej 6. Nr 3 - Wojewódzki Szpital Zespolony Elbląg ul. Królewiecka 146, Punkt Ratownictwa Medycznego 82-340 Tolkmicko ul. Sportowa 1. 2. Przewidywana ilość dostarczanej energii w okresie dostawy (+/- 10%) wynosi: 5 355 000 kWh, w tym energia rozliczana dla punktu: Nr 1. PZ Klinika T-3005, przyłącze 1 i 2, grupa B23 – 5 250 000 kWh 1) Szczyt przedpołudniowy – 1 295 000 kWh. 2) Szczyt popołudniowy – 595 000 kWh. 3) Reszta doby – 3 360 000 kWh. 4) Moc umowna dla punktu PZ klinika T-3005 w miesiącu: Styczeń - 1050 kW Luty - 1050 kW Marzec - 1000 kW Kwiecień - 1000 kW Maj - 1050 kW Czerwiec - 1150 kW Lipiec - 1150 kW Sierpień - 1150 kW Wrzesień - 1050 kW Październik - 1100 kW Listopad - 1100 kW Grudzień - 1050 kW 5) Pomiar pobieranej mocy i energii elektrycznej odbywa się po stronie 15kV. Grupa przyłączeniowa III. 6) Układ pomiarowo – rozliczeniowy w PZ Klinika T-3005, przyłącze nr 1 i nr 2: a) przekładniki prądowe 50/5 A, moc 10VA, klasa 0,5 typ GS24a, szt. 3, - sekcja I. b) przekładniki prądowe 50/5 A, moc 10VA, klasa 0,5 typ GS24a, szt. 3, - sekcja II. c) przekładniki napięciowe 15/0,1 kV, moc 7,5 VA, klasa 0,5 typ GE24, - sekcja I, d) przekładniki napięciowe 15/0,1 kV, moc 7,5 VA, klasa 0,5 typ GE24, - sekcja II, e) liczniki energii elektronicznej A1500W z urządzeniem komunikacyjnym DM671, Nr 2 - Wojewódzki Szpital Zespolony Elbląg ul. Królewiecka 146. Biuro-Warsztat 82-300 Elblągu ul. Elizy Orzeszkowej 6, C11 – 65 000 kWh. Nr 3 - Wojewódzki Szpital Zespolony Elbląg ul. Królewiecka 146, Punkt Ratownictwa Medycznego 82-340 Tolkmicko ul. Sportowa 1, C11 – 20 000 kWh. Nr 4 - Wojewódzki Szpital Zespolony Elbląg ul. Królewiecka 146, Punkt Ratownictwa Medycznego 14-420 Młynary, ul. 1 maja 21/2, C11 – 20 000 kWh. 3. Zbiorcze zestawienie prognoz zużycia rocznego z podziałem na punkty odbioru stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. 4. Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe świadczenie na warunkach określonych przepisami Prawa Energetycznego oraz przepisami wykonawczymi. 5. Zamawiający jest przyłączony do sieci dystrybutora ENERGA-OBRÓT S.A z siedzibą w Gdańsku, Al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk. 6. Wykonawca załączy do oferty wzór Umowy na dostawę energii elektrycznej obejmującą kompleksowy przesył lub dystrybucję energii elektrycznej oraz sprzedaż energii elektrycznej dla punktu odbioru Zamawiającego Grupy B23 i C11, uwzględniając warunki Zamawiającego określone w Załączniku Nr 3 do SWZ tj. istotne postanowienia stron, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego.