See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w ilości 3 500,00 MWh na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. J. Śniadeckiego w Białymstoku, w grupach taryfowych B23 i C22b, zgodnie z warunkami zawartymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Dostawa energii elektrycznej odbywać się będzie na warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 13 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 455877-2025
Interne Kennung: DA.ZP.242.48.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w ilości 3 500,00 MWh na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. J. Śniadeckiego w Białymstoku, w grupach taryfowych B23 i C22b, zgodnie z warunkami zawartymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia.