2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odnawialne źródła energii na terenie gmin Paradyż i Żarnów - pompy ciepła, kolektory słoneczne, kotły na biomasę”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Odnawialne źródła energii na terenie gmin Paradyż i Żarnów - pompy ciepła, kolektory słoneczne, kotły na biomasę. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej na papierze ekologicznym (tj. papier wyprodukowany z papieru z odzysku – recyklingu, naturalny szaro-beżowy kolor, niebielony, posiadający certyfikat np. EU Ecolabel. Wykonawca zobowiązany będzie do przedłożenia na wezwanie Zamawiającego dowodów potwierdzających, że użyty papier jest ekologiczny) oraz prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu: 1) 11 szt. kotłów na biomasę w Gminie Paradyż i 6 szt. kotłów na biomasę w gminie Żarnów o łącznej mocy 0,268 MW. 2) 112 szt. pomp ciepła w gminie Paradyż i 134 szt. pomp ciepła w gminie Żarnów o łącznej mocy 2,594 MW. 3) 87 szt. kolektorów słonecznych w gminie Paradyż i 42 szt. kolektorów słonecznych w gminie Żarnów o łącznej mocy 0,339 MW.
Vorherige Bekanntmachung: 465279-2025
Interne Kennung: ZP.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44621200 Heizkessel, 09331100 Thermische Sonnenkollektoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odnawialne źródła energii na terenie gmin Paradyż i Żarnów - pompy ciepła, kolektory słoneczne, kotły na biomasę
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44621200 Heizkessel, 09331100 Thermische Sonnenkollektoren, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen