689596-2025 - Ergebnis
Tschechien – Grundstückspflege – Odstraňování a oklešťování stromoví podél DS (Průseky) III
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdstraňování a oklešťování stromoví podél DS (Průseky) III
BeschreibungJedná se o zajištění služeb, v rámci nichž bude účastník provádět v ochranných pásmech distribučního zařízení provozovaného společností EG.D, a.s., Brno Černá Pole, Lidická 1873, 602 00 odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy a současně likvidaci veškerých odpadů vzniklých touto činností, zejména odstranění klestu, dřevní hmoty a jiných zbytků po těžbě a rovněž veškeré administrativní a ostatní nezbytné činnosti vykonávané Zhotovitelem v souvislosti s prováděním Kácení a oklešťování, definované Smlouvou.
Vorherige Bekanntmachung22110-2020
Interne KennungPrůseky EE III - Odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů podél DS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensBližší informace v ZD
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
LosLOT-0005
TitelOtrokovice A
Interne KennungOtrokovice A
LosLOT-0004
TitelOtrokovice B
Interne KennungOtrokovice B
LosLOT-0003
TitelNové Město na Moravě A
Interne KennungNové Město na Moravě A
LosLOT-0001
TitelOtrokovice C
Interne KennungOtrokovice C
LosLOT-0002
TitelNové Město na Moravě B
Interne KennungNové Město na Moravě B