See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Occasionele gezamenlijke opdracht voor het beheer, onderhoud, totale waarborg en uitvoering van onderhoudsprestaties in regie m.b.t de technische gebouwinstallaties (HVAC, sanitair warm water, regenwaterrecuperatie, elektriciteit en zwembadtechnieken) in eigendom van het lokaal bestuur Wetteren en de politiezone Wetteren-Laarne-Wichelen
Beschreibung: Het betreft een occasionele gezamenlijke opdracht voor het totaalbeheer van de technische gebouwinstallaties (HVAC, sanitair warm water, regenwaterrecuperatie, elektriciteit en zwembadtechnieken) in eigendom van het lokaal bestuur Wetteren (gemeente/OCMW/AGB) en de politiezone Wetteren-Laarne-Wichelen. Dit totaalbeheer omvat het technisch beheer, het (preventief/modificatief) onderhoud, het verzorgen van de permanentie, en het uitvoeren van herstellingen en vervangingen onder totale waarborg. Bijkomend is de mogelijkheid opgenomen om prestaties bovenop de voorziene basisopdracht in regie af te roepen. Een meer uitgebreide beschrijving van de inhoud van de opdracht is opgenomen onder hoofdstuk III (Technische bepalingen) van het bestek.
Interne Kennung: 2025-008/3P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-008/3P - 1
Beschreibung: Totaalbeheer van de technische gebouwinstallaties (HVAC, sanitair warm water, regenwaterrecuperatie, elektriciteit en zwembadtechnieken) m.b.t. het sport -en recreatiedomein De Warande
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025-008/3P - 2
Beschreibung: Totaalbeheer van de technische gebouwinstallaties (HVAC, sanitair warm water, regenwaterrecuperatie en elektriciteit) m.b.t. het overige patrimonium in eigendom van het lokaal bestuur Wetteren (gemeente/OCMW/AGB) en de politiezone Wetteren-Laarne-Wichelen (dat niet valt onder opdrachtperceel 1).
Interne Kennung: 2