2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní servis prádla pro Sanatorium Pálava
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je závazek dodavatele zajistit komplexní služby praní prádla spojené s výrobou prádla dle požadavků zadavatele a jeho následujícím pronájmem vč. pronájmu klecových vozíků, praním a chemickým čištěním prádla pro zdravotnické zařízení a ostatními službami jako jsou opravy, obměny/výměny opotřebovaných kusů, žehlení, sušení, skládaní, mandlování, finišování, likvidace, odvoz a dovoz prádla, rozvoz prádla čistého na dodací místo zadavatele odvoz prádla použitého a rozvoz prádla čistého na dodací místo, služby spojené s logistikou a monitorováním, stejně jako dodání a instalace potřebného vybavení (kontejnery, klecové vozíky, rámy, SW, mobilní technologie, skenery, čtečky apod.), vše za dodržení hygienických a právních norem. Veřejná zakázka je rozdělena na 2 (dvě) části ve smyslu § 35 ZZVZ, a to: i. Komplexní servis prádla pro Sanatorium Pálava – část A: osobní prádlo (dále jen jako „část A Veřejné zakázky“) ii. Komplexní servis prádla pro Sanatorium Pálava – část B: ostatní prádlo (dále jen jako „část B Veřejné zakázky“) Účastník může podat nabídku (resp. žádost o účast) buď pouze do jedné z výše uvedených částí nebo do obou částí. V rámci žádosti o účast je účastník povinen specifikovat, do které z částí je tato podávána. Je-li v této výzvě a zadávacích podmínkách zmíněna Veřejná zakázka bez specifické označení části („část A“ nebo „část „B“), má se za to, že jsou míněny obě části Veřejné zakázky. Blíže viz Výzva k podání žádosti o účast a zadávací podmínky.
Interne Kennung: Prádlo_JMZ_SP
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche, 39518000 Krankenhauswäsche, 85112100 Dienstleistungen im Bereich der Krankenhausbettwäsche, 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Komplexní servis prádla pro Sanatorium Pálava – část A: osobní prádlo
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je závazek dodavatele zajistit komplexní služby praní prádla spojené s výrobou prádla dle požadavků zadavatele a jeho následujícím pronájmem vč. pronájmu klecových vozíků, praním a chemickým čištěním prádla pro zdravotnické zařízení a ostatními službami jako jsou opravy, obměny/výměny opotřebovaných kusů, žehlení, sušení, skládaní, mandlování, finišování, likvidace, odvoz a dovoz prádla, rozvoz prádla čistého na dodací místo zadavatele odvoz prádla použitého a rozvoz prádla čistého na dodací místo, služby spojené s logistikou a monitorováním, stejně jako dodání a instalace potřebného vybavení (kontejnery, klecové vozíky, rámy, SW, mobilní technologie, skenery, čtečky apod.), vše za dodržení hygienických a právních norem.
Interne Kennung: Prádlo_JMZ_SP_část A: osobní prádlo
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche, 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör, 39518000 Krankenhauswäsche
Los: LOT-0002
Titel: Komplexní servis prádla pro Sanatorium Pálava – část B: ostatní prádlo
Interne Kennung: Prádlo_JMZ_SP_část B: ostatní prádlo
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche, 39518000 Krankenhauswäsche, 85112100 Dienstleistungen im Bereich der Krankenhausbettwäsche