689648-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych oraz PSZOK na terenie Gminy Brudzeń Duży
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych oraz PSZOK na terenie Gminy Brudzeń Duży
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Brudzeń Duży oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego pod adresem Siecień 53B, Gmina Brudzeń Duży, w 2026 roku 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający wszelkie wymogi Zamawiającego określony jest w Załączniku nr 9 do SWZ, który będzie również stanowił załącznik nr 1 do umowy 3. Wykonawca w ramach realizacji zamówienia zobowiązany jest dokonywać odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych w sposób zgodny z obowiązującym prawem, w tym również z uwzględnieniem zapisów prawa miejscowego obowiązującego na terenie Gminy Brudzeń Duży z zakresu gospodarki odpadami. Wszystkie aktualne akty prawa miejscowego dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Brudzeń Duży, pod adresem: (http://ugbrudzenduzy.bip.org.pl). 4. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych, rekreacyjno-wypoczynkowych oraz zgłoszonych do obsługi przez Zamawiającego nieruchomości niezamieszkałych a także z PSZOK w Siecieniu. 5. Przedmiot zamówienia obejmuje również stałe kontrolowanie przez Wykonawcę w dniu odbioru odpadów realizowania przez właściciela nieruchomości obowiązku w zakresie selektywnego zbierania odpadów komunalnych oraz bieżące przekazywanie Zamawiającemu adresów nieruchomości niezamieszkałych, w których właściciele wystawiają odpady w ilości większej niż ilość wskazana w deklaracji. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest także przekazywać adresy nieruchomości zamieszkałych oraz rekreacyjno-wypoczynkowych nieujętych w miesięcznym rejestrze nieruchomości przewidzianych do obsługi. 6. Zamawiający zastrzega sobie prawo do kontroli masy odebranych odpadów na wskazanej przez siebie legalizowanej wadze zlokalizowanej na terenie gminy. Ważenie odbywać się będzie przed rozpoczęciem pracy danego pojazdu Wykonawcy i po jej zakończeniu w obecności uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. 7. Zamawiający w ramach realizacji zamówienia zobowiązuje Wykonawcę do utrzymania pojemników w odpowiednim stanie sanitarnym i dezynfekowania ich min. 1 raz na kwartał zgodnie z harmonogramem lub w ramach zgłoszenia interwencyjnego. Jednocześnie Wykonawca przygotuje zbiorcze zestawienie dni, w których będzie odbywała się planowana dezynfekcja pojemników i przekaże to zestawienie najpóźniej 14 dni po podpisaniu umowy. Wykonawca monitoruje czystość pojemników na bieżąco i myje je nie rzadziej niż 1 raz na 2 miesiące.
Interne KennungPGN.ZP.271.28.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Brudzeń Duży oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego pod adresem Siecień 53B, Gmina Brudzeń Duży, w 2026 roku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający wszelkie wymogi Zamawiającego określony jest w Załączniku nr 9 do SWZ, który będzie również stanowił załącznik nr 1 do umowy 3. Wykonawca w ramach realizacji zamówienia zobowiązany jest dokonywać odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych w sposób zgodny z obowiązującym prawem, w tym również z uwzględnieniem zapisów prawa miejscowego obowiązującego na terenie Gminy Brudzeń Duży z zakresu gospodarki odpadami. Wszystkie aktualne akty prawa miejscowego dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Brudzeń Duży, pod adresem: (http://ugbrudzenduzy.bip.org.pl). 4. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych, rekreacyjno-wypoczynkowych oraz zgłoszonych do obsługi przez Zamawiającego nieruchomości niezamieszkałych a także z PSZOK w Siecieniu. 5. Przedmiot zamówienia obejmuje również stałe kontrolowanie przez Wykonawcę w dniu odbioru odpadów realizowania przez właściciela nieruchomości obowiązku w zakresie selektywnego zbierania odpadów komunalnych oraz bieżące przekazywanie Zamawiającemu adresów nieruchomości niezamieszkałych, w których właściciele wystawiają odpady w ilości większej niż ilość wskazana w deklaracji. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest także przekazywać adresy nieruchomości zamieszkałych oraz rekreacyjno-wypoczynkowych nieujętych w miesięcznym rejestrze nieruchomości przewidzianych do obsługi. 6. Zamawiający zastrzega sobie prawo do kontroli masy odebranych odpadów na wskazanej przez siebie legalizowanej wadze zlokalizowanej na terenie gminy. Ważenie odbywać się będzie przed rozpoczęciem pracy danego pojazdu Wykonawcy i po jej zakończeniu w obecności uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. 7. Zamawiający w ramach realizacji zamówienia zobowiązuje Wykonawcę do utrzymania pojemników w odpowiednim stanie sanitarnym i dezynfekowania ich min. 1 raz na kwartał zgodnie z harmonogramem lub w ramach zgłoszenia interwencyjnego. Jednocześnie Wykonawca przygotuje zbiorcze zestawienie dni, w których będzie odbywała się planowana dezynfekcja pojemników i przekaże to zestawienie najpóźniej 14 dni po podpisaniu umowy. Wykonawca monitoruje czystość pojemników na bieżąco i myje je nie rzadziej niż 1 raz na 2 miesiące.
Interne KennungPGN.ZP.271.27.2025