See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zapewnienie usług w związku z wizytą przedstawicieli Dolnego Śląska w Bawarii, Monachium 1-3.12.2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie usług w związku z wizytą przedstawicieli Dolnego Śląska w Bawarii (Monachium), w dniach 01-03.12.2025 r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres i warunki jego realizacji Zamawiający określił w Projekcie umowy oraz w stanowiącym Załącznik nr 1 do Projektu umowy Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiących łącznie Załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 526678-2025
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.64.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
5. Los
Los: LOT-0001