2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont kotła oraz rurociągów parowych i wodnych bloku nr 9 i 10 w TAURON Wytwarzanie Spółka Akcyjna – Oddział Elektrownia Łaziska w Łaziskach Górnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą: Remont kotła oraz rurociągów parowych i wodnych bloku nr 9 i 10 w TAURON Wytwarzanie Spółka Akcyjna – Oddział Elektrownia Łaziska w Łaziskach Górnych, z podziałem na dwie części: Część I: Remont kotła blok nr 9 i 10 - część ciśnieniowa. Część II: Remont rurociągów parowych i wodnych bloku nr 9 i 10. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: PZP/TW/07079/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Remont kotła blok nr 9 i 10 - część ciśnieniowa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest remont kotła nr 9 i 10 w zakresie części ciśnieniowej. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: PZP/TW/07079/2025 - Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Remont rurociągów parowych i wodnych bloku nr 9 i 10.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest remont kotła nr 9 i 10 w zakresie remontu rurociągów parowych i wodnych bloku nr 9 i 10. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: PZP/TW/07079/2025 - Część II