68975-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung – Výběr provozovatele vodohospodářské infrastruktury města Kuřim
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýběr provozovatele vodohospodářské infrastruktury města Kuřim
BeschreibungPředmětem zakázky je uzavření smlouvy o provozování vodovodů a kanalizací pro veřejnou potřebu ve vlastnictví města Kuřim (dále jen „koncesní smlouvy“ nebo „provozní smlouvy“), tj. smlouvy o provozování ve smyslu § 8 odst. 2 zákona č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu a o změně některých zákonech (zákon o vodovodech a kanalizacích), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZoVaK“) s právem výběru vodného a stočného náležející koncesionáři ve smyslu § 8 odst. 13 a 14 ZoVaK, jejímž předmětem bude nájem vodovodů a kanalizací ve vlastnictví města Kuřim koncesionáři a závazek koncesionáře zajistit řádné provozování tohoto majetku ve smyslu příslušných ustanovení ZoVaK. Za nájem vodovodů a kanalizací bude koncesionář hradit zadavateli nájemné v souladu s § 2332 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník. Za zajištění provozování vodovodů a kanalizací postoupí zadavatel vítěznému účastníkovi své právo vlastníka vodovodu a kanalizace pro veřejnou potřebu na předpis a výběr vodného a stočného od odběratelů.
Interne KennungVýběr provozovatele vodohospodářské infrastruktury města Kuřim
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90410000 Abwassersammlung, 65130000 Betrieb von Wasserversorgungsunternehmen
5. Los
LosLOT-0002