2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky kameniva a souvisejících produktů
Beschreibung: Cílem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému (DNS), ve kterém budou následně zadávány jednotlivé veřejné zakázky na dodávky kameniva a souvisejících produktů určených na opravy komunikací a obsypy kanalizačních šachet, přičemž místem plnění dodávek je areál zadavatele na adrese: Zlín - Louky, Záhumení V 321, PSČ 763 02, případně jiné místo na území města Zlína určené zadavatelem. Dopravu do místa plnění zajišťuje ve své režii dodavatel. Množstevní a druhové vymezení předmětu jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS bude uvedeno vždy ve výzvě k podání nabídky na jednotlivou zakázku zadávanou v DNS (§ 141 zákona). Samotné zařazení do DNS neopravňuje ani nezavazuje účastníka k jakémukoli plnění; účastník poskytne plnění pouze na základě veřejné zakázky zadané v DNS.
Interne Kennung: VZ/2022/DNS/1
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212120 Kies
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14212300 Schotter und Kleinschlag, 14212210 Kiessandgemisch, 14212110 Kiesel, 14212430 Steinsplitt
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 14212100 Kiesel und Kies
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14212300 Schotter und Kleinschlag, 14211000 Sand, 14212210 Kiessandgemisch, 14212310 Steinschlag, 14212110 Kiesel, 14212430 Steinsplitt, 14212120 Kies