689843-2025 - Ergebnis
Niederlande – Orientierungsdienste – Wmo Begeleiding - Brabantse Wal gemeenten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWmo Begeleiding - Brabantse Wal gemeenten
BeschreibungDe gemeenten Bergen op Zoom, Steenbergen en Woensdrecht zijn een inkooptraject gestart voor de inkoop van diensten voor Wmo Begeleiding. De gemeenten sluiten gezamenlijk een raamovereenkomst af. De beoogde ingangsdatum van deze raamovereenkomsten is 1 januari 2026. Deze aanbesteding is opgedeeld in twee (2) percelen, te weten: - Perceel 1: Begeleiding individueel; - Perceel 2: Begeleiding groep, inclusief vervoer. Een aanbieder kan op beide percelen inschrijven en beide percelen gegund krijgen. Betreft het leveren van de Wmo maatwerkvoorziening Begeleiding individueel (Perceel 1) en Begeleiding groep (Perceel 2) voor inwoners van de gemeenten Bergen op Zoom, Steenbergen en Woensdrecht. De verwachting is dat in 2026 - in de drie gemeenten gezamenlijk - 1.800 cliënten gebruik gaan maken van deze maatwerkvoorziening. Dit aantal kan gedurende de overeenkomst fluctueren. De geraamde opdrachtwaarde is €145.000.000 (Perceel 1: €82.000.000, Perceel 2: €63.000.000).
Interne KennungdCI-000413
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensIn deze aanbesteding is gekozen voor de Europese openbare procedure voor Sociale en andere specifieke diensten (SAS) als bedoeld in bijlage XIV van richtlijn 2014/24/EU en Artikel 2.38 en 2.39 van de Aanbestedingswet 2012. Een Bibob procedure maakt onderdeel uit van de Aanbesteding.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312310 Orientierungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelWmo begeleiding individueel
BeschreibungBegeleiding individueel in het kader van de Wmo voor de gemeenten Bergen op Zoom, Steenbergen en Woensdrecht. Betreft het leveren van de Wmo maatwerkvoorziening Begeleiding individueel voor inwoners van de gemeenten Bergen op Zoom, Steenbergen en Woensdrecht. De verwachting is dat in 2026 - in de drie gemeenten gezamenlijk - 1.200 cliënten gebruik gaan maken van deze maatwerkvoorziening. Dit aantal kan gedurende de overeenkomst fluctueren. De geraamde opdrachtwaarde is €82.000.000.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe gemeente is bevoegd de raamovereenkomst viermaal (4x) met een periode van één (1) jaar eenzijdig te verlengen.
LosLOT-0002
TitelWmo begeleiding groep incl. vervoer
BeschreibungBegeleiding groep incl. vervoer in het kader van de Wmo voor de gemeenten Bergen op Zoom, Steenbergen en Woensdrecht. Betreft het leveren van de Wmo maatwerkvoorziening begeleiding groep incl. vervoer voor inwoners van de gemeenten Bergen op Zoom, Steenbergen en Woensdrecht. De verwachting is dat in 2026 - in de drie gemeenten gezamenlijk - 600 cliënten gebruik gaan maken van deze maatwerkvoorziening. Dit aantal kan gedurende de overeenkomst fluctueren. De geraamde opdrachtwaarde is €63.000.000.
Interne Kennung2