2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verhuis- en opslagdiensten
Beschreibung: Het betreft een aanbesteding in twee percelen voor het leveren van ondersteuning bij het verhuizen, opslaan of afvoeren van (kantoor) inventaris waarbij perceel 1 bedoeld is voor kantoorlocaties van de gemeente en betreft perceel 2 de persoonlijke eigendommen ten behoeve van de Opvang Ontheemden. Perceel 1 maximaal € 250.000,- en Perceel 2 maximaal € 250.000,-
Interne Kennung: P-1399
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98392000 Umzugsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63121100 Lagerung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Verhuis- en opslagdiensten afdeling Facilitaire Zaken
Beschreibung: De opdracht betreft het verhuizen, opslaan of afvoeren van kantoorinventaris en in meer uitzonderlijke situaties om andere items zoals archief, kunst en antiek. Maximale opdrachtwaarde is € 250.000,-
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: N.v.t.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Verhuisdiensten afdeling Opvang Ontheemden
Beschreibung: De opdracht betreft het verhuizen, vervoeren en waar nodig tijdelijk opslaan van inventaris en persoonlijke eigendommen ten behoeve van de Opvang Ontheemden binnen de gemeente. De maximale opdrachtwaarde voor perceel 2 is € 250.000,-
Interne Kennung: 2