68992-2025 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest publiczny transport zbiorowy - autobusowy. Realizowane będą następujące linie komunikacyjne: 1) nr 1: Koszęcin Ligonia - Sadów Kopce, 2) nr 2: Strzebiń Bukowiec - Sadów Kopce, 3) nr 3: Brusiek Kościelna - Sadów Kopce, 4) nr 4: Sadów przedszkole - Strzebiń Bukowiec, 5) nr 5: Koszęcin - Sadów Podlesie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)