2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjaren onderhoud gebouwgebonden E&W installaties t.b.v. Veiligheidsregio Twente
Beschreibung: Meerjaren onderhoud (preventief en correctief) van gebouwgebonden Electrotechnische- en Werktuigbouwkundige installaties t.b.v. Veiligheidsregio Twente Zie beschrijvend document.
Interne Kennung: Z25-00XX/MASM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Resultaatgericht Meerjarenonderhoud (preventief en correctief) gebouwgebonden E en W Installaties
Beschreibung: Zie beschrijvend document. Zie beschrijvend document.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na initiele looptijd van 4 jaar kan de opdracht 4 keer met 1 jaar worden verlengd; maximale looptijd derhalve totaal 8 jaar.