See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Correlatief microscopieplatform voor de visualisatie en functionele analyse van dikke biologische stalen met behulp van multi-foton belichting en verfijnde optische sectioneringsmodaliteiten
Beschreibung: Leveren en in bedrijf stellen van een correlatief microscopieplatform voor de visualisatie en functionele analyse van dikke biologische stalen met behulp van multi-foton belichting en verfijnde optische sectioneringsmodaliteiten ten behoeve van het Antwerp Centre for Advanced Microscopy, Universiteit Antwerpen.
Interne Kennung: 25058
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 25058 - 1
Interne Kennung: 1