See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop vrachtwagen met kraan en containersysteem
Beschreibung: Aankoop vrachtwagen met kraan en containersysteem
Interne Kennung: PPP0CX-612/5146/2025.10/POM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34131000 Pritschenkleinlastwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025.10/POM_1