2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Słubice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Słubice, pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych jak i nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne objętych gminnym systemem odbioru odpadów komunalnych oraz zagospodarowanie odebranych odpadów w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych przekazywanych do składowania, o których mowa w ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 733).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1.1. 1. Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Słubice, pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych jak i nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne objętych gminnym systemem odbioru odpadów komunalnych oraz zagospodarowanie odebranych odpadów w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych przekazywanych do składowania, o których mowa w ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 733). 1.2. 2. 2. Dostarczenie pojemników/worków dla właścicieli nieruchomości zamieszkałych jak i nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne objętych gminnym systemem odbioru odpadów komunalnych. 1.3. 3. Pozostawienie pojemników w nieruchomościach po zakończeniu świadczenia usługi odbioru odpadów, na okres 30 dni. 1.4. Odbierania selektywnie zbieranych odpadów surowcowych ze wskazanych placówek oświatowych, w których zbieranie jest realizowane w ramach edukacji ekologicznej. UWAGA - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy oraz w OPZ, które są załącznikami do SWZ. 2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 90500000-2, 90511000-2, 90533000-2 3. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Jest to zamówienie o charakterze jednorodnym a gmina nie jest podzielona na sektory, które mogłyby obsługiwać różne podmioty. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 p.z.p. 6. Stosownie do art. 95 ust. 1 p.z.p. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. zm.), osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia: zgodnie z § 14 wzoru umowy - kierowca, ładowacz nieczystości, osoba nadzorująca prace oraz obsługująca BDO. 7. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zostały określone we Wzorze Umowy, stanowiącym załącznik do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak