690019-2025 - Ergebnis
Tschechien – Juristische Beratung und Vertretung – Externí právní služby 2024 - právní stanoviska
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelExterní právní služby 2024 - právní stanoviska
BeschreibungPoskytování obecného právního poradenství a konzultací v oblasti poskytování dotací a v oblasti veřejné podpory, a to v souvislosti s dotačním programem Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost (OPTAK) v programovém období 2021-2027, popř. v některých případech i v souvislosti s Operačním programem Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK) a s Operačním programem Podnikání a inovace (OPPI). Součástí plnění je rovněž účast na jednáních zadavatele souvisejících s dotačním programem (tj. účast na pracovních skupinách, účast při jednání s žadateli apod.). Výstupem právních služeb bude zejména zpracování právních rozborů, analýz a právních stanovisek, popř. i vypořádávání námitek proti kontrolním zjištěním z kontrol na místě.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79110000 Juristische Beratung und Vertretung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungN006/24/V00003966