690054-2025 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – ZAKUP SAMOCHODU CIĘŻKIEGO RATOWNICZO-GAŚNICZEGO DLA OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W WITKOWIE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAKUP SAMOCHODU CIĘŻKIEGO RATOWNICZO-GAŚNICZEGO DLA OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W WITKOWIE
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu ciężkiego ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Witkowie”,. Zadanie zostanie częściowo sfinansowane z dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu na wsparcie przedsięwzięć realizowanych w ramach programu priorytetowego „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych Część 1) Dofinansowanie zakupu specjalistycznego sprzętu wykorzystywanego w akcjach ratowniczych”. Wykonawca dostarczy samochód zgodny z opisem przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik do SWZ, na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy. 2. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia (w szczególności w opisie przedmiotu zamówienia), b) fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. 3. Ilekroć SWZ odwołuje się do znaku towarowego, patentu lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi, Wykonawca może zastosować wskazane w SWZ lub równoważne, spełniające wymogi techniczne oraz posiadające właściwości użytkowe zgodne z wymaganiami określonymi w SWZ. 4. W przypadku, gdy Wykonawca zaproponuje produkt równoważny, informacja o tym musi się znaleźć w ofercie (w załączonym do formularza ofertowego opisie przedmiotu zamówienia). 5. Zamawiający informuje, że dopuścił zmiany w opisie przedmiotu zamówienia, które zostały określone w pytaniach i odpowiedziach do SWZ. W związku z powyższym termin składania ofert został wydłużony.
Vorherige Bekanntmachung581229-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1/2025