690078-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa sprzętu medycznego, specjalistycznego, jednorazowego - depozyty. Sprzęt dla Elektrofizjologii i Stymulacji serca i dzierżawa aparatu (defibrylatory, elektrody diagnostyczne i ablacyjne) – depozyty.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego, specjalistycznego, jednorazowego - depozyty. Sprzęt dla Elektrofizjologii i Stymulacji serca i dzierżawa aparatu (defibrylatory, elektrody diagnostyczne i ablacyjne) – depozyty.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu medycznego, specjalistycznego, jednorazowego – depozyty. Sprzęt dla Elektrofizjologii i Stymulacji serca i dzierżawa aparatu ( defibrylatory, elektrody diagnostyczne i ablacyjne) – depozyty. Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 niepodzielnych części: 2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: Główny kod CPV: 33140000-3 materiały medyczne; 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 niepodzielnych części, szczegółowo określonych w załączniku nr 1a do niniejszego SWZ, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 4. Oferty można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Oferta w każdej części winna być pełna (obejmować wszystkie pozycje wymienione w ramach danej części) i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 1a do SWZ. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 7. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7, pkt 8.
Interne KennungNLZ.2025.271.71
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrens1. Zamawiający zastosował „PROCEDURĘ PRZYSPIESZONĄ”, zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt. 2 uPzp, tj. zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. UZASADNIENIE: Zamawiający zdecydował się zastosować procedurę przyspieszoną z uwagi na zaistnienie przesłanek pozwalających na przyspieszenie postepowania: 1) Część 1 – 10 W poprzednich postepowaniach NLZ.2025.271.42 oraz NLZ.2025.271.49 prowadzonych w trybie przetargu nieograniczonego, które dotyczyły tych samych przedmiotów zamówienia, postepowania zakończyły się bez wyboru oferty najkorzystniejszej. Powodem był brak złożonych ofert lub odrzucenie wszystkich ofert złożonych w danych częściach. Sprzęt z w/w postepowań jest niezbędny dla pacjentów Kliniki Naczyniowej, Ortopedycznej, Kardiologii Inwazyjnej, Elektrofizjologii. Brak ciągłości dostaw spowoduje przerwy w ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych, a tym samym narazi pacjentów na zagrożenie zdrowia lub życia. Mając na uwadze powyższe oraz konieczność zapewnienia nieprzerwanego dostępu do świadczeń medycznych, niezbędne jest zastosowanie procedury przyspieszonej w trybie określonym art. 138 ust. 2 pkt 2. 2) Część 11 Konieczność zastosowania procedury przyspieszonej wynika z braku czasu na ogłoszenie postepowania w terminie 35 dni, ze względu na fakt, iż asortyment/sprzęt w ostatnim czasie zaczął być używany w coraz większej ilości, również przez inne jednostki tj. Klinikę Kardiochirurgii, Pracownię Elektrofizjologii i Zakład Radiologii, czego Klinika Kardiologii Inwazyjnej. W związku z tym obecna umowa jest prawie w pełni wykorzystana. Asortyment/sprzęt jest niezbędny przy każdym zabiegu kardiologicznym ratującym życie. Celem zakupu wymienionego asortymentu jest konieczność zapewnienia ciągłości udzielanych świadczeń zdrowotnych. Priorytetem Szpitala jest leczenie pacjentów w sposób kompleksowy w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Wymieniony sprzęt jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania Szpitala o II stopniu referencyjności.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 Implanty
BeschreibungCzęść 1 Implanty
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 System neuroprotekcji proksymalnej
BeschreibungCzęść 2 System neuroprotekcji proksymalnej
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 Cewnik balonowy tnący
BeschreibungCzęść 3 Cewnik balonowy tnący
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 Mikrocewniki do procedur obwodowych poniżej kolana
BeschreibungCzęść 4 Mikrocewniki do procedur obwodowych poniżej kolana
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 Stent nitynolowy
BeschreibungCzęść 5 Stent nitynolowy
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
TitelCześć 6 Zestaw do przezskórnego zamykania uszka lewego przedsionka przeznaczony do trudnych anatomii
BeschreibungCześć 6 Zestaw do przezskórnego zamykania uszka lewego przedsionka przeznaczony do trudnych anatomii
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 Wszczepialny kardiowerter - defibrylator wysokoenergetyczny defibrylator zaawansowany
BeschreibungCzęść 7 Wszczepialny kardiowerter - defibrylator wysokoenergetyczny defibrylator zaawansowany
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 Introduktory naczyniowe uniwersalne do urządzeń wszczepialnych
BeschreibungCzęść 8 Introduktory naczyniowe uniwersalne do urządzeń wszczepialnych
Interne KennungCzęść 8
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9 Elektrody diagnostyczne typu: BP-4, BS-4, BP-10, BS-10, przedłużacze typu: MP
BeschreibungCzęść nr 9 Elektrody diagnostyczne typu: BP-4, BS-4, BP-10, BS-10, przedłużacze typu: MP
Interne KennungCzęść 9
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10 (A) Elektrody ablacyjne typu: RFM-S, RFM-c, RFM-T, elektrody typu EAS powierzchn., przedłużacze typu: MT i MD * oraz (B) dzierżawa systemu elektroanatomicznego do mapowania 3D, generatora, pompy irygacyjnej
BeschreibungCzęść nr 10 (A) Elektrody ablacyjne typu: RFM-S, RFM-c, RFM-T, elektrody typu EAS powierzchn., przedłużacze typu: MT i MD * oraz (B) dzierżawa systemu elektroanatomicznego do mapowania 3D, generatora, pompy irygacyjnej
Interne KennungCzęść 10
LosLOT-0011
TitelCzęść 11 Koszulki naczyniowe
BeschreibungCzęść 11 Koszulki naczyniowe
Interne KennungCzęść 11