See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ochrony osób i mienia w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK Piast-Ziemowit Ruch Piast, Ruch Ziemowit i Ruch Ziemowit – Wola oraz Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny w okresie 36 miesięcy.
Beschreibung: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019r. (Dz. U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług ochrony osób i mienia w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK Piast-Ziemowit Ruch Piast, Ruch Ziemowit i Ruch Ziemowit – Wola oraz Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny w okresie 36 miesięcy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 432501098
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Świadczenie usług ochrony osób i mienia w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK Piast-Ziemowit Ruch Piast, Ruch Ziemowit i Ruch Ziemowit – Wola oraz Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny w okresie 36 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.