See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA UBEZPIECZENIA ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O. W CIESZYNIE
Beschreibung: PAKIET I 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia 2. Obowiązkowe ubezpieczenie OC zarządcy nieruchomości 3. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 4. Ubezpieczenie maszyn i sprzętu budowlanego PAKIET II 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: SWZ NR 22232/2025/CIESZYN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I
Beschreibung: 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia 2. Obowiązkowe ubezpieczenie OC zarządcy nieruchomości 3. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 4. Ubezpieczenie maszyn i sprzętu budowlanego
Interne Kennung: PAKIET I
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II
Beschreibung: 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: PAKIET II