2. Verfahren
Verfahren
Titel: przetarg nieograniczony
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa i montaż, w budynku Ośrodka Szkolno-Administracyjnego PAŻP w Warszawie oraz w budynku Ośrodka Kontroli Ruchu Lotniczego PAŻP w Poznaniu, stanowisk operacyjnych symulatora kontroli ruchu lotniczego (konsol)
Vorherige Bekanntmachung: 345061-2025
Interne Kennung: 029/MZP/2025/P/MDO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231200 Konsolen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa stanowisk operacyjnych do symulatora kontroli ruchu lotniczego (konsol)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa i montaż, w budynku Ośrodka Szkolno-Administracyjnego PAŻP w Warszawie oraz w budynku Ośrodka Kontroli Ruchu Lotniczego PAŻP w Poznaniu, stanowisk operacyjnych symulatora kontroli ruchu lotniczego (konsol).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45314320 Installation von Computerkabelnetzen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje jako opcję, zakup dodatkowych dziesięciu (10) stanowisk operacyjnych symulatora kontroli ruchu lotniczego do Ośrodka Kontroli Ruchu Lotniczego PAŻP w Krakowie („OKRL Kraków”), ul. Medweckiego 1b, 32-083 Kraków-Balice: 1 dwóch stanowisk Radar; 2 jednego stanowiska TWR120; 3 sześciu stanowisk Pseudopilot; 4 jednego stanowiska System Manager.