2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektromagnetický bezkontaktní 6-hloubkový měřič vodivosti II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka elektromagnetického bezkontaktního 6-hloubkového měřiče vodivosti s příslušenstvím (dále společně jen jako „Zařízení“ nebo „Dodávka“). Předmět veřejné zakázky je dále podrobněji specifikován v příloze č. 2 zadávací dokumentace (Smluvní dokumentace) a příloze č. 4 zadávací dokumentace (Technická specifikace veřejné zakázky). Dodavatel je povinen doložit vlastní technickou specifikaci či popis nabízeného Zařízení. Tato technická specifikace je součástí návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace (konkrétně bude tvořit přílohu č. 1 smlouvy - Technické vlastnosti a součásti Dodávky). Zadavatel jako veřejná výzkumná instituce požaduje, aby dodavatel zcela splnil technický rozsah veřejné zakázky, vymezený v zadávací dokumentaci a jejích přílohách, která zohledňuje požadavky Zadavatele na jeho činnost, v opačném případě může být jeho případná nabídka shledána jako nezpůsobilá a může dojít k vyloučení dodavatele ze zadávacího řízení. Veřejná zakázka je financována z Operačního programu Jan Amos Komenský na jehož realizaci poskytuje finanční podporu Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (dále jen „OP JAK“), Informace a údaje uvedené v jednotlivých částech zadávací dokumentace vymezují požadavky zadavatele na předmět plnění zakázky. Tyto požadavky je dodavatel povinen plně a bezvýjimečně dodržet při zpracování své nabídky a ve své nabídce je přijmout v požadovaném rozsahu. V případě, že zadávací podmínky obsahují požadavky nebo odkazy na obchodní firmy, názvy nebo jména a příjmení, specifická označení zboží a služeb, která platí pro určitého podnikatele (osobu) za příznačná, nebo patenty, ochranné známky a označení původu, umožňuje Zadavatel použití i jiných, kvalitativně a technicky obdobných řešení, která naplní Zadavatelem požadovanou funkcionalitu.
Interne Kennung: Elektromagnetický bezkontaktní 6-hloubkový měřič vodivosti II 2025a
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38200000 Geologische und geophysikalische Instrumente, 38230000 Elektromagnetisch-geophysikalische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001