690330-2025 - Ergebnis
Polen – Kleinbusse – Dostawa 1 szt. lekkiego samochodu typu BUS z napędem 4x4
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 1 szt. lekkiego samochodu typu BUS z napędem 4x4
BeschreibungSamochód przeznaczony dla Regionalnego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Starej Lubowni. Pojazd musi spełniać wymagania słowackich przepisów o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych. Pojazd winien spełniać wszelkie wymogi przepisów dopuszczających go do ruchu poza granicami Republiki Słowacji. Zmiany adaptacyjne pojazdu, dotyczące montażu wyposażenia, nie mogą powodować utraty ani ograniczać uprawnień wynikających z fabrycznej gwarancji mechanicznej. W przypadku, gdy przekroczone zostały warunki zabudowy określone przez producenta podwozia wymagane jest świadectwo homologacji typu pojazdu kompletnego oraz zgoda producenta podwozia na wykonanie zabudowy. Urządzenia i podzespoły zamontowane w pojeździe powinny spełniać wymagania odrębnych przepisów krajowych i/lub międzynarodowych. Rok produkcji min 2024 pojazd fabrycznie nowy. Silnik wysokoprężny turbodoładowany moc minimalna 160 KM. Pojemność skokowa minimum 1990 cm³ Liczba miejsc min 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung605831-2025
Interne KennungWZP.2371.20.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114400 Kleinbusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSamochód przeznaczony dla Regionalnego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Starej Lubowni. Pojazd musi spełniać wymagania słowackich przepisów o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych. Pojazd winien spełniać wszelkie wymogi przepisów dopuszczających go do ruchu poza granicami Republiki Słowacji. Zmiany adaptacyjne pojazdu, dotyczące montażu wyposażenia, nie mogą powodować utraty ani ograniczać uprawnień wynikających z fabrycznej gwarancji mechanicznej. W przypadku, gdy przekroczone zostały warunki zabudowy określone przez producenta podwozia wymagane jest świadectwo homologacji typu pojazdu kompletnego oraz zgoda producenta podwozia na wykonanie zabudowy. Urządzenia i podzespoły zamontowane w pojeździe powinny spełniać wymagania odrębnych przepisów krajowych i/lub międzynarodowych. Rok produkcji min 2024 pojazd fabrycznie nowy. Silnik wysokoprężny turbodoładowany moc minimalna 160 KM. Pojemność skokowa minimum 1990 cm³ Liczba miejsc min 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.