690352-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Sukcesywne dostawy asortymentu do zabiegów kardiologicznych wraz z dzierżawą urządzeń medycznych (postępowanie w podziale na 2 części)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy asortymentu do zabiegów kardiologicznych wraz z dzierżawą urządzeń medycznych (postępowanie w podziale na 2 części)
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ i jej załącznikach, w tym w załączniku nr 2 odpowiednio dla każdej części postępowania.
Interne KennungNZ.261.69.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33180000 Funktionsunterstützung, 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung, 33182300 Ausrüstung für Herzchirurgie
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
BeschreibungSukcesywne dostawy do siedziby zamawiającego sprzętu jednorazowego użytku do wykonywania zabiegów z zakresu ablacji PFA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w zał nr 2 i nr 3 do SWZ - odpowiednio dla danej części postępowania.
Interne KennungNZ.261.69.1.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33180000 Funktionsunterstützung, 33100000 Medizinische Geräte, 33182300 Ausrüstung für Herzchirurgie
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
BeschreibungSukcesywne dostawy introducerów typu peel away wraz z igłą i liderem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w zał nr 2 i nr 3 do SWZ - odpowiednio dla danej części postępowania.
Interne KennungNZ.261.69.2.2025