2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vernieuwing 3 basisscholen in de wijk Soesterkwartier in Amersfoort
Beschreibung: De opdracht betreft het vernieuwen van 3 basisscholen in de wijk Soesterkwartier in Amersfoort. Het betreft het ontwerp- en de realisatie van de drie scholen onder een twee fasen contract. Elke basisschool valt onder een ander schoolbestuur. Stichting Meerkring Openbaar Onderwijs is aanspreekpunt voor de aanbesteding voor de andere organisaties scholengroep AnnoNu en Stichting PCBO Amersfoort. De schoolbesturen zien kansen in het samen ontwikkelen en vernieuwen van de scholen door de toepassing van innovatieve integrale bouwmethoden. PCBS ’t Anker Totaal: 2.293 m2 Onderwijs: 1.870 m2 VVE: 108 m2 Kinderdagverblijf: 315 m2 OBS De Magneet Totaal: 1.177 m2 Onderwijs: 1.069 m2 VVE: 108 m2 Eventueel maatschappelijke functies (max. 600 m2) KBS De Kubus Totaal: 2.473 m2 Onderwijs: 1.993 m2 VVE: 108 m2 Kinderdagverblijf: 372 m2
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zentrale Elemente des Verfahrens: Op hoofdlijnen zal de Dialoogfase er als volgt uit zien: 1. Selecteren van vijf partijen met een bouwconcept of industriële bouwmethode. (Selectiefase) 2. In dialoog ronde 1 met vijf partijen bouwconcepten bespreken en bij elkaar brengen gericht op afstemming tussen concepten en optimale invulling aan vraag Soesterkwartier. 3. Indienen Plan van aanpak bouwconcept passend bij opgave Soesterkwartier 4. Selectie drie partijen op basis van deelinschrijving bouwconcept. 5. In dialoogronde 2 met drie partijen de opdracht verder vormgeven integraal op het project: aanpak bouwteamfase, leden bouwteam, communicatie en overlegstructuur, planning, kansen en risico’s. 6. Indienen volledige Inschrijving integraal Plan van Aanpak. 7. Inschrijvingen beoordelen en terug selecteren naar één winnaar voor de opgave die de Opdracht Gegund krijgt.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Hoofdperceel: bouwteam ontwerp en realisatie
Beschreibung: - Inbreng generiek bouwsysteem die op alle scholen kan worden toegepast conform Programma van Eisen en Inschrijving. - Uitwerken bouwsysteem specifiek conform Programma van Eisen en Inschrijving voor de drie scholen in specifieke ontwerpen doormiddel van gebruikerssessies. - Verantwoordelijk voor ontwerp en realisatie binnen TCO budget inclusief kostencalculaties per fase. - Terreinontwerp tot en met VO - Vergunningsaanvragen op basis van een BOPA procedure voor de drie scholen inclusief in samenwerking met Gemeente Amersfoort inpassen binnen stedenbouwkundige kaders. - Realisatie nieuwbouw drie scholen en mogelijk deels renovatie (van de Kubus) conform specifiek en vastgesteld ontwerp per school. - Ontwerp en realisatie vast interieur (pantry’s, keukens, tribunes, trappen etc.) - Opstellen van een materialenpaspoort voor elk gebouw, zodat de gebruikte materialen inzichtelijk en herbruikbaar blijven voor de toekomst. - Slopen van de gebouwen waar vervangende nieuwbouw voor plaatsvindt. - Oplevering drie scholen - Garantietermijn (1 jr. bouwkundig 2 jr. installaties) - Nazorg PCBS ’t Anker Totaal: 2.293 m2 Onderwijs: 1.870 m2 VVE: 108 m2 Kinderdagverblijf: 315 m2 Bijzonderheden: Gesitueerd in de groenstrook van de wijk. Betreft volledige nieuwbouw. OBS De Magneet Totaal: 1.177 m2 Onderwijs: 1.069 m2 VVE: 108 m2 Eventueel maatschappelijke functies (max. 600 m2) Bijzonderheden: Gesitueerd in de bebouwing van de wijk. Betreft volledige nieuwbouw. KBS De Kubus Totaal: 2.473 m2 Onderwijs: 1.993 m2 VVE: 108 m2 Kinderdagverblijf: 372 m2 Bijzonderheden: Karakteristiek gebouw maar zonder monumentale status. Opdrachtgever heeft voor dit gebouw twee opties: 1. Volledige sloop nieuwbouw 2. Behoud van het gevelbeeld en de karakteristieke gevel met nieuwbouw erachter. Gesitueerd in de bebouwing van de wijk.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Terugname/terugkoop functionele onderdelen/materialen na levensduur of bij ontmanteling. 2. Realisatie terrein en omgeving scholen