2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní pojištění 2025-2029
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování pojišťovacích služeb pro zadavatele v dalším období počínaje 12/2025. Veřejná zakázka je rozdělena na více částí, které budou posuzovány a hodnoceny samostatně. Délka pojistné doby i počátek pojištění se u jednotlivých částí VZ odlišuje, více viz článek 2.4 zadávací dokumentace. 1. část VZ - Pojištění - základní část: - Pojištění majetku (živel, odcizení a vandalismus, elektronická zařízení, pojištění strojů – 1 stroj, pojištění skel), - Pojištění obecné odpovědnosti za újmu, - Pojištění strojů - soubor, - Pojištění profesní odpovědnosti zaměstnanců, - Úrazové pojištění zaměstnanců, - Pojištění vozidel (POV, havarijní pojištění vozidel vč. úrazového pojištění sedadel a čelních skel a asistenčních služeb) 2. část VZ - Pojištění odpovědnosti manažerů 3. část VZ - Pojištění myslivosti a loveckých psů 4. část VZ - Pojištění lesů pro případ požáru Dodavatel může podat nabídku na jakoukoliv část veřejné zakázky, vždy však v plném rozsahu vybrané části.
Interne Kennung: VLS-NAK-2025-687-1900
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení dle § 56 ZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66515100 Feuerversicherungen, 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516500 Berufshaftplichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pojištění - základní část
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování pojišťovacích služeb pro zadavatel v dalším období počínaje 12/2025 do 11/2029. 1. část VZ - Pojištění - základní část: - Pojištění majetku (živel, odcizení a vandalismus, elektronická zařízení, pojištění strojů – 1 stroj, pojištění skel), - Pojištění obecné odpovědnosti za újmu, - Pojištění strojů - soubor, - Pojištění profesní odpovědnosti zaměstnanců, - Úrazové pojištění zaměstnanců, - Pojištění vozidel (POV, havarijní pojištění vozidel vč. úrazového pojištění sedadel a čelních skel a asistenčních služeb)
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516500 Berufshaftplichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: § 100 odst. 1, 2 a 3 ZVZ (viz ZD článek 11)
Los: LOT-0004
Titel: Pojištění lesů pro případ požáru
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování pojišťovacích služeb pro zadavatel v dalším období počínaje 12/2025 do11/2029. Pojištění lesů pro případ požáru, pojistná doba 4 roky (1.12.2025 - 30.11.2029), více viz obchodní podmínky k této části VZ.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
Los: LOT-0003
Titel: Pojištění myslivosti
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování pojišťovacích služeb pro zadavatel v dalším období počínaje 1/2026 do12/2029. Pojištění myslivosti, pojistná doba 4 roky, více viz obchodní podmínky k této části VZ.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0002
Titel: Pojištění odpovědnosti manažerů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování pojišťovacích služeb pro zadavatel v dalším období počínaje 12/2025. Pojištění odpovědnosti manažerů, délka pojistné doby 1 rok (1.12.2025 - 30.11.2026), více viz obchodní podmínky k této části VZ.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Beschreibung der Optionen: - § 100 odst. 1, 2 a 3 ZVZ (viz ZD článek 11) - pojištění v dalších letech až do 11/2029