2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění majetku a odpovědnosti města Bílina
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí služeb spočívajících v pojištění majetku a odpovědnosti města Bíliny a jím zřízených či založených organizací. Předmět pojištění bude zajištěn uzavřením pojistné smlouvy na dobu neurčitou. Zadavatel bude při plnění smlouvy na veřejnou zakázku v postavení pojištěného a pojistníka. Na základě pojistné smlouvy bude vybraný dodavatel poskytovat zadavateli plnění předmětu této veřejné zakázky. Zadavatel stanovil minimální rozsah tohoto pojištění ve specifikaci, která tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace. Další specifikace předmětu plnění je uvedena v této zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung: Pojištění majetku a odpovědnosti města Bílina
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Podáním nabídky přijímá účastník zadávacího řízení plně a bez výhrad podmínky zadávacího řízení. Předpokládá se, že účastník pečlivě prostuduje všechny pokyny, formuláře a termíny obsažené v této zadávací dokumentaci a v jejích přílohách a bude se jimi řídit. Zadávací dokumentace včetně všech jejích příloh je dostupná na adrese profilu zadavatele: https://zakazky.bilina.cz/profile_display_2.html. Zadavatel upozorňuje dodavatele, že Riziková zpráva města Bílina uvedená v Příloze č. 8 této zadávací dokumentace, není uveřejněna na profilu zadavatele, neboť jsou v ní uvedeny důvěrné informace, a budou dodavatelům poskytnuty v souladu s ust. § 96 odst. 2 ZZVZ pouze na základě písemné žádosti. Písemná žádost o poskytnutí nezveřejněné části zadávací dokumentace musí být zaslána zadavateli prostřednictvím elektronického nástroje EZAK. Přílohou písemné žádosti dodavatele musí být rovněž Prohlášení o mlčenlivosti (Příloha č. 10 této zadávací dokumentace) s doplněnými údaji označenými žlutým podbarvením, které bude podepsané osobou oprávněnou za dodavatele jednat. V opačném případě nebude Příloha č. 8 dodavateli zadavatelem poskytnuta. Zadavatel uvádí, že údaje obsažené v zadávací dokumentaci a v jejích přílohách jsou kompletní a plně dostačující k podání nabídky. Zadavatel má zájem zadat veřejnou zakázku v souladu se zásadami společensky odpovědného veřejného zadávání. Z tohoto důvodu od dodavatele, se kterým bude uzavřena smlouva, bude vyžadovat po celou dobu plnění veřejné zakázky dodržování všech povinností uvedených v čestném prohlášení o zajištění společensky odpovědného plnění veřejné zakázky v rozsahu uvedeném v příloze č. 7 této zadávací dokumentace, které dodavatel předloží ve své nabídce. Zadávací řízení se řídí ZZVZ a případně dalšími souvisejícími právními předpisy. Podmínky zadávacího řízení, které nejsou výslovně uvedeny v této zadávací dokumentaci, se řídí příslušnými ustanoveními ZZVZ. V této zadávací dokumentaci a v jejích přílohách uvedené podmínky realizace předmětu plnění jsou uvedeny jako požadavky, které musí účastník zadávacího řízení splňovat. V případě, že nabídka účastníka zadávacího řízení nebude odpovídat zadávacím podmínkám, může být účastník ze zadávacího řízení vyloučen na základě nesplnění zadávacích podmínek stanovených zadavatelem. Je-li v zadávací dokumentaci nebo v jejích přílohách odkazováno na certifikáty, normy nebo technické dokumenty, je dodavatelům umožněno nabídnout rovnocenné řešení. Je-li v zadávací dokumentaci nebo přílohách odkazováno na konkrétní výrobky či dodavatele, jelikož stanovení technických podmínek nemůže být dostatečně přesné nebo srozumitelné, platí ve smyslu ust. § 89 odst. 6 ZZVZ, že dodavatel může nabídnout rovnocenné řešení.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66515100 Feuerversicherungen, 66515200 Vermögensversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna dodavatele Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí v případě, že bude ukončena smlouva odstoupením nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele.