69045-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Transport von Haushaltsabfällen – Op&overslag van huishoudelijk restafval
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Op&overslag van huishoudelijk restafval
Beschreibung: Dit betreft een rectificatie van de eerder gepubliceerde vrijwillige transparantie voor de op&overslag van huishoudelijk restafval, gepubliceerd via TenderNed op 11 december 2024. In deze eerder gepubliceerde vrijwillige transparantie is per abuis ‘binnen ons uitvoeringsgebied’ opgenomen. Dit is niet juist, aangezien hier ‘binnen 5 kilometer van onze eigen locatie’ opgenomen had dienen te worden. Onderstaand vindt u de rectificatie: Er wordt gekozen om de opdracht voor de op- en overslag van restafval enkelvoudig te gunnen aan de enige partij met een op-en overslag binnen 5 kilometer van onze eigen locatie, namelijk PreZero Recycling Services Noord B.V. Deze keuze is gebaseerd op de volgende overwegingen: 1. Minimalisering van transportkilometers: Door te kiezen voor een locatie op korte afstand van onze eigen locatie, worden de afstanden die onze voertuigen moeten afleggen aanzienlijk verminderd. Dit leidt tot een substantiële besparing op brandstofkosten en een aanzienlijke reducti Jaarlijks circa 20.000 ton
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Op&overslag van huishoudelijk restafval Jaarlijks circa 20.000 ton
Interne Kennung: 1