2. Verfahren
Verfahren
Titel: NL-Petten: Vervangen Brandmeldinstallaties van gebouwen 308/309 en 312/313 op het GCO Petten terrein
Beschreibung: In verband met de leeftijd van de brandmeldinstallaties die in gebouwen 308/309 en 312/313 zijn geinstalleerd, dienen deze vervangen te worden. Met name het verkrijgen van vervangende hardware is problematisch / onmogelijk geworden. Het bestaande system in 312/13 zal worden vervangen door twee nieuwe systemen en één systeem voor de blusgas in 313. Het bestaande systeem in 308/309 zal worden vervangen door 1 nieuw systeem. De gebouwen 308 en 309 bestaan ieder uit 3 bouwlagen en bestaan hoofdzakelijk uit kantoren, met enkele technische ruimten. Gebouw 312 heeft 5 bouwlagen en bestaat uit kantoren, laboratorium ruimtes en technische ruimtes. Gebouw 313 heeft één bouwlaag en bestaat uit kantoren, een werkplaats, een fitnessruimte en technische ruimtes. Tevens zijn hier serverruimtes aanwezig waar een blusgasinstallatie is aangebracht. Bij gebouw 313 staat gebouw 324 dat gebruikt wordt voor opslag van chemisch afval. De gebouwen 308, 309, 312, 313 en 324 vallen allen onder deze aanbesteding.
Interne Kennung: EC-JRC/PTT/2025/OP/3115
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31625100 Brandmeldesysteme
5. Los
Los: LOT-0001