690526-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Ausrüstung für Physiotherapie – Přístrojové vybavení pro Hamzovu léčebnu k rozvoji rehabilitační péče - oddíl 10 pomůcky
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPřístrojové vybavení pro Hamzovu léčebnu k rozvoji rehabilitační péče - oddíl 10 pomůcky
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka následujících přístrojů (zdravotnického prostředku definovaného zadavatelem): část 1 - vojtův stůl část 2 - vyšetřovací lehátko elektrické část 3 - Mechanický invalidní vozík včetně antidekubitní podložky část.4 - Hydraulické chodítko část 5 - Mobilní pacientský zvedák část 6 - aktivní antidekubitní matrace Bližší specifikace je uvedena v rámci jednotlivých příloh zadávací dokumentace.
Interne Kennung2025/2240/HL/1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158000 Elektrische, elektromagnetische und mechanische Behandlung, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33192150 Therapie-Betten, 33192210 Untersuchungstische
5. Los
LosLOT-0006
Titelčást 6 - Aktivní antidekubitní matrace
Beschreibungčást 6 - Aktivní antidekubitní matrace Bližší specifikace je uvedena v rámci jednotlivých příloh zadávací dokumentace.
Interne Kennung6
LosLOT-0005
Titelčást 5 - Mobilní pacientský zvedák
Beschreibungčást 5 - Mobilní pacientský zvedák Bližší specifikace je uvedena v rámci jednotlivých příloh zadávací dokumentace.
Interne Kennung5
LosLOT-0004
Titelčást 4 - Hydraulické chodítko
Beschreibungčást 4 - Hydraulické chodítko Bližší specifikace je uvedena v rámci jednotlivých příloh zadávací dokumentace.
Interne Kennung4
LosLOT-0003
Titelčást 3 - Mechanický invalidní vozík včetně antidekubitní podložky
Beschreibungčást 3 - Mechanický invalidní vozík včetně antidekubitní podložky Bližší specifikace je uvedena v rámci jednotlivých příloh zadávací dokumentace.
Interne Kennung3
LosLOT-0001
Titelčást 1 - vojtův stůl
Beschreibungčást 1 - vojtův stůl Bližší specifikace je uvedena v rámci jednotlivých příloh zadávací dokumentace.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Titelčást 2 - vyšetřovací lehátko elektrické
Beschreibungčást 2 - vyšetřovací lehátko elektrické Bližší specifikace je uvedena v rámci jednotlivých příloh zadávací dokumentace.
Interne Kennung2