690529-2025 - Wettbewerb
Polen – Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten – Budowa krytej pływalni przy Szkole Podstawowej nr 129, os. Na Stoku 34 w Krakowie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa krytej pływalni przy Szkole Podstawowej nr 129, os. Na Stoku 34 w Krakowie.
Beschreibungkonkurencyjna
Interne KennungNZ.273.186.2025.AMA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45215000 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheits- und Sozialwesen, für Krematorien und öffentliche Toiletten, 45400000 Baufertigstellung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca budowie krytej pływalni przy Szkole Podstawowej nr 129, os. Na Stoku 34 w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ (przedmiar robót, dokumentacja projektowa i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót). W przypadku wystąpienia w załącznikach do SWZ nazwy producenta - produkty można zastąpić równoważnymi. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Termin wykonania zamówienia: do 32 miesięcy od dnia podpisania umowy. 4. Na wykonane roboty budowlane, materiały i urządzenia Wykonawca zobowiązany jest udzielić minimum 36 miesięcy gwarancji. Na wykonane roboty budowlane, materiały i urządzenia minimalny okres gwarancji to 36 miesięcy a maksymalny to 96 miesięcy. Okres gwarancji na wykonane roboty budowlane, materiały i urządzenia (do oceny w kryterium 2) należy wskazać w formularzu oferty, przy czym musi on zostać podany w miesiącach, a wydłużenie okresu gwarancji musi odnosić się do okresów 12-miesięcznych (np. 48 miesięcy, 60 miesięcy i nie dłużej niż 96 miesięcy). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienie oraz sposób i zasady składania ofert w postępowaniu opisany jest w SWZ wraz z załącznikami.