2. Verfahren
Verfahren
Titel: Biochemické a imunochemické analytické systémy pro ONN a.s.
Beschreibung: Předmětem této VZ je zajištění dodávek materiálu, příslušenství a dalšího spotřebního materiálu potřebného k provedení požadovaných reportovaných testů prostřednictvím integrovaných biochemických a imunochemických analytických systémů a dále zajištění bezplatné výpůjčky analytických systémů včetně instalace a beplatného "full servisu" po celou dobu platnosti smluv. Přesné vymezení předmětu této VZ je uvedeno v zadávací dokumentaci a jejích přílohách, které tvoří její neoddělitelnou součást.
Vorherige Bekanntmachung: 33103-2021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Toto oznámení se týká oznámení plnění rámcové smlouvy za IV.Q.2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 028/KS/2021/OŘ