2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarige Isolatieaanpak Koopwoningen gemeente Heumen
Beschreibung: Voor de komende jaren is opdrachtgever op zoek naar een marktpartij (of combinatie van marktpartijen), die op basis van samenwerking verder invulling wil geven aan de Heumense aanpak “meerjarige isolatieaanpak koopwoningen” en de gemeente wil ontzorgen bij de uitvoering ervan. De opdracht betreft het isoleren van slecht geïsoleerde koopwoningen van de vastgestelde doelgroepen, welke (in beginsel) gefinancierd worden vanuit een 1e tranche uitkering t.w.v. € 372.024, -. De ‘opdrachtwaarde’ betreft alle kosten welke niet direct ten goede komen aan energiebesparende maatregelen (zoals project- en advieskosten) en welke opdrachtnemer aan opdrachtgever in rekening gaat brengen. De exacte verdeling tussen directe en indirecte kosten is niet exact op voorhand vast te stellen. De verwachting is dat de factuurwaarde van opdrachtnemer rond de € 100.000 zal bedragen. De opdrachtwaarde wordt verhoogd als de herzieningsclausule (regeling 2e en 3e tranche) van toepassing is. De genoemde bedragen zijn puur indicatief, inschrijver kan hier geen rechten aan ontlenen.
Interne Kennung: RS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314300 Beratung im Bereich Energieeinsparung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Meerjarige isolatieaanpak koopwoningen
Beschreibung: De opdracht betreft de uitvoering van de meerjarige isolatieaanpak koopwoningen. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties