2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowego mobilnego rozdrabniacza wolnoobrotowego na podwoziu gąsienicowym dla RZUOK w Machnaczu, gm. Brześć Kujawski
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, jednowałowego, mobilnego rozdrabniacza wolnoobrotowego do odpadów wielkogabarytowych, odpadów z drewna, drewnopochodnych oraz bioodpadów: odpady zielone: trawa, liście, gałęzie, na podwoziu gąsienicowym, w ilości 1 szt., na potrzeby Regionalnego Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych w Machnaczu gm. Brześć Kujawski. 2. Maszyna fabrycznie nowa, nie starsza niż 2025 r. 3. Szczegółowe parametry techniczne oraz pozostałe wymagania zostały unormowane w Rozdział III SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 534132-2025
Interne Kennung: BZ.ZP.20/12/08/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996100 Zerkleinerungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück