2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż band hokejowych spełniających wszystkie wymagania IIHF oraz PZHL w obiekcie Stadion Zimowy w kompleksie ArcelorMittal Park w Sosnowcu zarządzanym przez Zagłębiowski Park Sportowy sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę i montaż band hokejowych spełniających wszystkie wymagania IIHF oraz PZHL w obiekcie Stadion Zimowy w kompleksie ArcelorMittal Park w Sosnowcu zarządzanym przez Zagłębiowski Park Sportowy sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. Termin gwarancji: 60 miesięcy na całość przedmiotu zamówienia, w tym na trwałość zastosowanego materiału. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 14 dni w okresie od 20.12.2025 r. do 07.01.2026 r. ( po wcześniejszym uzgodnieniu z Zamawiającym, w zależności od terminarza rozgrywkowego).. INFORMACJA O PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKACH DOWODOWYCH: Zamawiający wymaga aby Wykonawca wraz z ofertą złożył następujące przedmiotowe środki dowodowe: - Certyfikat elastyczności band hokejowych wydany przez niezależną, akredytowaną jednostkę badawczą, potwierdzający, że oferowane bandy posiadają elastyczną konstrukcję, która ogranicza urazowość użytkowników, a której wymagania Zamawiający opisał w punkcie 1.3. Opisu Przedmiotu Zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ; - Certyfikat elastyczności paneli publiczności wydany przez niezależną, akredytowaną jednostkę badawczą, potwierdzający, że oferowane panele posiadają elastyczną konstrukcję, która ogranicza urazowość użytkowników, a której wymagania Zamawiający opisał w punkcie 2.2. Opisu Przedmiotu Zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ; - karty materiałowe zaoferowanej płyty akrylowej potwierdzające wymagania opisane przez Zamawiającego w punkcie 2.1. Opisu Przedmiotu Zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ; - oświadczenie o zgodności dostarczanych band hokejowych z aktualnymi przepisami IIHF i PZHL. Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku gdy Wykonawca ich nie złożył bądź złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne. WYKONAWCY WSPÓLNIE UBIEGAJĄCY SIĘ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO: Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia publicznego. W takim przypadku Wykonawcy występujący wspólnie są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja będzie prowadzona przez Zamawiającego wyłącznie z tym pełnomocnikiem.Warunek dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej (o ile został sformułowany), o którym mowa w art. 112 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp, zostanie spełniony, jeżeli co najmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej i zrealizuje usługi, do których realizacji te uprawnienia są wymagane. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia (o ile zostały sformułowane) Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z Wykonawców, którzy wykonają usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane. W przypadku, o którym mowa w Rozdziale I, ust. 4, pkt 4.2. i pkt 4.3. SWZ, Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają odpowiednio do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH ZEBRANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO W TOKU POSTĘPOWANIA . Informacje o ochronie danych osobowych zebranych przez Zamawiającego w toku postępowania zawarte są w Rozdz. I, ust. 17 SWZ. WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU: Na podstawie art. 112 ustawy Pzp, Zamawiający określa warunki udziału w postępowaniu dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej – Zamawiający uzna, że Wykonawca spełnia warunek w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej, jeżeli Wykonawca wykaże, że: - wykonał należycie w okresie ostatnich trzech lat minimum dwie dostawy, polegające na montażu band dla lodowiska hokejowego o wymiarach min. 28 m x 58 m, zgodnych z przepisami PZHL/IIHF. W przypadku dostaw nadal wykonywanych Wykonawca zobowiązany jest wykazać spełnienie powyższego warunku udziału w postępowaniu w zakresie części dostawy już wykonanej.
Vorherige Bekanntmachung: 553545-2025
Interne Kennung: WZP.C.271.1.75.2025.UM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928300 Sicherheitsbarrieren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte, 44110000 Baustoffe, 37411200 Eislaufausrüstung, Eishockeyausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa i montaż band hokejowych spełniających wszystkie wymagania IIHF oraz PZHL w obiekcie Stadion Zimowy w kompleksie ArcelorMittal Park w Sosnowcu zarządzanym przez Zagłębiowski Park Sportowy sp. z o.o.