See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu gospodarczego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu gospodarczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Formularzach cenowych, które stanowią Załącznik nr 2A do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Ofertę można złożyć na całość zamówienia lub na poszczególne pakiety 1 – 33. Łącznie postępowanie obejmuje 33 zadania
Vorherige Bekanntmachung: 315164-2025
Interne Kennung: DZP.242.167.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Dozowniki
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie stosuje opcji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Szczotka WC z pojemnikiem
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Sprzęt AGD
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Drabiny
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Pojemniki transportowe
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Baterie, akumulatorki i ładowarki
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Pady czyszczące
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Baseny i kaczki z tworzywa sztucznego
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Zasłony prysznicowe
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Termometry i termohigrometry
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Rękawice robocze
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Beschreibung: Szczotka do kaloryfera
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Beschreibung: Naczynia i sztućce jednorazowe
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Beschreibung: Naczynia i sztućce wielorazowe
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Beschreibung: Stelaże do worków na odpady
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Beschreibung: Pokrywy do stelaży czterokomorowych
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Beschreibung: Pojemniki do przechowywania żywności
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Beschreibung: Folia stretch
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Beschreibung: Gumy zbierające do maszyn czyszczących
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Beschreibung: Tablice ostrzegawcze
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Beschreibung: Stopery do uszu
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22
Beschreibung: Zamki do szafek socjalnych
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23
Beschreibung: Wieszak do worków na mocz
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24
Beschreibung: Sprzęt do sprzątania
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25
Beschreibung: Części zamienne do sprzętu do sprzątania
Interne Kennung: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26
Beschreibung: Kosze na odpady
Interne Kennung: Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27
Beschreibung: Strzygarki i ostrza
Interne Kennung: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28
Beschreibung: Wózki kelnerskie
Interne Kennung: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29
Beschreibung: Butelki jednorazowe do banku mleka
Interne Kennung: Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30
Beschreibung: Szafa metalowa
Interne Kennung: Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31
Beschreibung: Medyczny sprzęt wielorazowy
Interne Kennung: Pakiet 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32
Beschreibung: Podkładka pod basen sanitarny
Interne Kennung: Pakiet 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33
Beschreibung: Filtr do oczyszczacza powietrza
Interne Kennung: Pakiet 33