See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup Instrumentów Dętych Blaszanych
Beschreibung: Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z podziałem zamówienia na 7 części, jak poniżej: Część 1 - „Dostawa instrumentu - puzon tenorowy 2 sztuki Edwards T-396AR Tenor Trombone lub równoważny”; Część 2 - „Dostawa instrumentu - puzon basowy 1 sztuka Edwards B-454 10 Bass Trombone lub równoważny”; Część 3 - „Dostawa instrumentu - kornet Schilke 1 sztuka A1 lub równoważny” Część 4 - „Dostawa instrumentu - trąbka B 4 szuki Vincent Bach Stradivarius B 190S-43 lub równoważna”; Część 5 - „Dostawa instrumentu - tuba F 1 sztuka Melton Meinl Weston 4260 „Tradition”lub równoważna”; Część 6 - „Dostawa instrumentu - waltornia 3 sztuki Engelbert Schmid Pełnodzielna F/B/F lub równoważna”; Część 7 - „Dostawa instrumentu - waltornia 1 sztuka Engelbert Schmidt podwójna F/B kompakt lub równoważna HDASMM2WKL”; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia)
Interne Kennung: CK-03/200-15/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37314000 Blasinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37300000 Musikinstrumente und Teile für Musikinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa instrumentu - puzon tenorowy 2 sztuk Edwards T-396AR Tenor Trombone lub równoważny
Beschreibung: Puzon klasy profesjonalnej mistrzowskiej Konstrukcja korpusu: jednoczęściowa Wentyl typu Rotax w systemie open-wrap obiegu kwartwentyla Menzura szeroka 13,89 mm (szeroki wlot ustnika) Czara z żółtego mosiądzu o średnicy 8,5 cala Rurki zewnętrzne suwaka ze złotego mosiądzu 1 rurka ustnikowa "custom" ze srebra próby 925, odkręcana, wymienialna konstrukcja wspornika między obiegiem głównym i kwartwentyla, tzw. Harmonic Bracing Instrument w całości lakierowany lakierem bezbarwnym w zestawie akcesoria do czyszczenia i konserwacji instrumentu. Instrument w zestawie z dedykowanym twardym futerałem do transportu Instrument powinien charakteryzować się wysoką jakością wykonania, doskonałymi właściwościami akustycznymi oraz trwałością, odpowiednią do profesjonalnego użytkowania Gwarancja na 24 miesiące (Instrument podlegający próbkowaniu)
Interne Kennung: CK-03/200-15/25 Cześć 1
Haupteinstufung (cpv): 37312200 Posaunen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37312000 Blechblasinstrumente
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa instrumentu - puzon basowy 1 sztuka Edwards B-454 10 Bass Trombone lub równoważny
Beschreibung: Puzon klasy profesjonalnej, mistrzowskiej instrument w całosci lakierowany lakierem bezbarwnym rozkręcane elementy z możliwością zmiany czary i rurek wentylowych oraz wentyli czara o rozmiarze 10 cali w kolorze czerwony mosiądz (Red brass) lakierowana - mosiądz czerwony (90%miedzi/10% cynku) czara lutowana dwa wentyle otwarte thayer axial flow valve ze strojeniem B, F, Ges, D 3 wymienne mosiężne rurki ustnikowe b1, b2, b3 w tym jedna rurka srebrna możliwość dopasowania suwaka B-STDN i B-DBN na wyposażeniu B-STDN ustnik Denis Wick 0AL w zestawie futerał miękki markus bona w zestawie Dwa wentyle Thayer Axial Flow Valve Akcesoria do czyszczenia i konserwacji instrumentu. Instrument powinien charakteryzować się wysoką jakością wykonania oraz odpowiednimi właściwościami akustycznymi, zapewniającymi precyzyjne i elastyczne brzmienie. Gwarancja na 24 miesiące (Instrument podlegający próbkowaniu)
Interne Kennung: CK-03/200-15/25 Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37314000 Blasinstrumente
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa instrumentu - kornet Schilke 1 sztuka A1 lub równoważny
Beschreibung: Instrument mistrzowski wykonany z żółtego mosiądzu dzwonek #1 stożek otworu 460"ML kolor srebrny - posrebrzany ustnik Schilke - do wyboru - różne rozmiary w celu dopasowania dla muzyka futerał Schilke podwójny akcesoria tj oliwka wyciory, szmatka. Gwarancja na 24 miesiące (Instrument podlegający próbkwaniu)
Interne Kennung: CK-03/200-15/25 Część 3
Haupteinstufung (cpv): 37314310 Musikalische Kornette
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa instrumentu - trąbka B 4 sztuki Vincent Bach Stradivarius B 190S-43 lub równoważna
Beschreibung: trąbka posrebrzana. menzura ML 11,66 mm waga instrumentu standard obudowa wentyli dwuczęściowa (nikiel i mosiądz) czara: rozmiar #43 z jednego kawałka blachy, standardowej wagi, z żółtego mosiądzu ze szwem bocznym oraz zakończona okrągłym drutem. rurka ustnikowa standardowa rozmiaru #25 wentyle monelowe 2 zestawy prowadnic wentyli: metalowe oraz plastikowe elementy krąglików wewnętrznych wykonane z mosiądzu elementy krąglików zewnętrznych wykonane ze srebra niklowego uchwyt na palec na krągliku 1-go wentyla regulowany ogranicznik wysuwania 3-go wentyla wykończenie: posrebrzana z ustnikiem Bach 3C. drewniany futerał C180 akcesoria do czyszczenia i konserwacji instrumentu z dodatkowym krąglikiem stojeniowym 1 szt do wyboru różnych materiałów metalu. Gwarancja na 24 miesiące (Instrument podlegający próbkowaniu)
Interne Kennung: CK-03/200-15/25 Część 4
Haupteinstufung (cpv): 37312100 Trompeten
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Dostawa instrumentu - tuba F 1 sztuka Melton Meinl Weston 4260 Tradition lub równoważna
Beschreibung: Strój F Rozmiar 6/4 - Korpus i czara wykonane całkowicie z żółtego mosiądzu Rurka ustnikowa wykonana ze złotego mosiądzu odpornego na korozję - Kolanka krąglików instrumentu wykonane tradycyjnymi metodami produkcji z jednego kawała blachy z łączeniami lutowanymi na twardo i ręcznie kształtowane Elementy suwne wewnętrzne i wewnętrzne oraz pierścienie łączące części instrumentu wykonane z nowego srebra - Menzura 19.5 mm (0.767") Średnica czary 378 mm (14.9") - Wentyle obrotowe - 6 wentyli w układzie 4+2 Wysokość 919 mm (36.2") Mechanika wentyli posiada system dźwigni popychaczy ze sprzęgłami kulkowymi 3B™ Lekka konstrukcja Instrument lakierowany W komplecie standardowo futerał typu gigbag Rurka przedłużająca 3go wentyla przewej ręki z tercji małej na tercją wielką. Futerał twardy : skrzynia do transportu (minimum 2 koła z hamulcem) zamykany otwierany od góry. Akcesoria do czyszczenia i konserwacji instrumentu. Gwarancja na 24 miesiące (Instrument podlegający próbkowaniu)
Interne Kennung: CK-03/200-15/25 Część 5
Haupteinstufung (cpv): 37312000 Blechblasinstrumente
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Dostawa instrumentu - waltornia 3 sztuki Engelbert Schmid Pełnodzielna F/B/F lub równoważna
Beschreibung: waltornia potrójna pełnorozdzielna F/B/f wysokie, wraz z dodatkową czarą kutą do wyboru. model KOMPAKT, odkręcana czara, mechanika sznurkowa, menzura M, materiał żółty mosiądz, 3 klapy wodne, flipper, nielakierowana dwie sztuki waltorni potrójnej wykończenie żółty mosiądz jedna sztuka woltorni potrójnej wykończenie złoty mosiądz MARCUS BONNA futerał do waltorni MB-5 Compact Gwarancja na 24 miesiące (Instrument podlegający próbkowaniu)
Interne Kennung: CK-03/200-15/25 Część 6
Haupteinstufung (cpv): 37312600 Bügelhörner und Kornette
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Dostawa instrumentu - waltornia 1 sztuka Engelbert Schmidt podwójna F/B kompakt lub równoważna HDASMM2WKL
Beschreibung: waltornia podwójna F/B, KOMPAKT, odkręcana czara, mechanika sznurkowa, menzura M, materiał żółty mosiądz, 2 klapy wodne, flipper, nielakierowana futerał do waltorni MB-5 Baby czara do waltorni - Engelbert Schmidt menzura W ze złotego mosiądzu - KUTA - nielakierowana Gwarancja na 24 miesiące (Instrument podlegający próbkowaniu)
Interne Kennung: CK-03/200-15/25 Część 7