690760-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Allgemeine und berufliche Bildung – TOLUP CUKROVAR AURSPERG s.r.o. - spolupráce se školami – školící služby – II.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTOLUP CUKROVAR AURSPERG s.r.o. - spolupráce se školami – školící služby – II.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování školících a koordinačních služeb v rámci projektu s názvem: „TOLUP CUKROVAR AURSPERG s.r.o. - spolupráce se školami“. Cílem projektu je zavedení praktického vyučování ve společnosti zadavatele tak, aby se žáci naučili všechny důležité dovednosti potřebné k vykonávání profese a vyzkoušeli si široké spektrum úkonů, které předmětný obor obnáší. Výuka je založená na praktické aplikaci teoretických poznatků získaných od profesionálů v oboru. Dodavatel je povinen zajistit 2 lektory a 1 koordinátora. Lektoři budou studentům poskytovat podrobné instrukce a vedení při praktickém užívání techniky, aby se naučili správné postupy a bezpečnostní standardy v oblasti nakládání s odpady. Koordinátor bude dohlížet na průběh výuky ve stanovených termínech a na plnění závazků (Realizace bude kontrolována na základě školní docházky a formuláře – soupis školicích dnů.).
Interne KennungTOLUP CUKROVAR AURSPERG s.r.o. - spolupráce se školami – školící služby – II.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0001