2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst cyclisch onderhoud bomen gemeente Maasdriel
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Snoeiwerkzaamheden aan bomen b. Verwijderen bomen c. Verwijderen stobben d. Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden e. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden De aannemer mag redelijkerwijs verwachten dat onder de RAW-raamovereenkomst voor ca. € 810.000,00 over de totale looptijd van 4 jaar aan deelopdrachten zal worden verstrekt. Aan de voorgaande indicatie kunnen geen rechten worden ontleend. De indicatie dient louter om potentiële inschrijvers een globaal beeld te geven van de omvang van de opdracht.
Interne Kennung: 696098
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst cyclisch onderhoud bomen
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Snoeiwerkzaamheden aan bomen b. Verwijderen bomen c. Verwijderen stobben d. Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden e. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het bestek betreft een raamovereenkomst met een looptijd van 2 jaar, met een optie tot verlenging van de looptijd van het contract van 2 keer 1 jaar.