2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Końskie
Beschreibung: 1) Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest świadczenie usługi polegającej na odbiorze wszystkich odpadów komunalnych: - od właścicieli nieruchomości zamieszkałych wytworzonych na obszarze Miasta i Gminy Końskie, - od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych na których powstają odpady komunalne, od których odbiór odpadów komunalnych przejmie Gmina w drodze decyzji administracyjnej, - odbiór odpadów komunalnych z miejsc odbioru należących do Urzędu Miasta i Gminy w Końskich. Szczegółowy wykaz miejsc odbioru odpadów komunalnych objętych odbiorem Wykonawca otrzyma w dniu zawarcia umowy. Szacunkowa łączna ilość odpadów komunalnych do odbioru to 8 476,06 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa rozdział IV SWZ
Interne Kennung: ZP-271.1.18.2025.EP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest świadczenie usługi polegającej na odbiorze wszystkich odpadów komunalnych: - od właścicieli nieruchomości zamieszkałych wytworzonych na obszarze Miasta i Gminy Końskie, - od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych na których powstają odpady komunalne, od których odbiór odpadów komunalnych przejmie Gmina w drodze decyzji administracyjnej, - odbiór odpadów komunalnych z miejsc odbioru należących do Urzędu Miasta i Gminy w Końskich. Szczegółowy wykaz miejsc odbioru odpadów komunalnych objętych odbiorem Wykonawca otrzyma w dniu zawarcia umowy. Szacunkowa łączna ilość odpadów komunalnych do odbioru to 8 476,06 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa rozdział IV SWZ